Завідувач: Васильченко Наталія Іванівна.
Досвідчений педагог, яка очолює колектив закладу з 1996 року. Стаж роботи: 38 років.

Відповідальний, сучасний керівник, яка щиро ділиться знаннями та досвідом із своїми колегами. В роботі дотримується демократичного стилю управління. Її керівні дії спрямовані на створення спрятливих умов для всіх учасників освітньо-виховної системи ДНЗ.
Спокійна, вважена, справедлива та цілеспрямована, яка постійно турбується про імідж дошкільного закладу. Твердо переконана, що особистий приклад та індивідуальний підхід до кожного є запорукою успішної роботи сформованого колективу.
Також Наталія Іванівна усвідомлює, що саме дошкільний заклад покликаний створити ту атмосферу затишку і комфорту, де діти мають зростати здоровими і щасливими. Тому робить все можливе для процвітання маленької дитячої країни ім'я якій "Пролісок".
/Files/images/PB090165.JPGВихователь-методист: Бондаренко Світлана Володимирівна. На посаді з 2008 року. Стаж роботи: 26 роки.

На посаді вихователя-методиста з 2008 року.
Вміло керує роботою педагогічного колективу, спрямованої на підвищення фахової мастерності педагогів, на розвиток творчого потенціалу та креативності кожного вихователя.

/Files/images/getImagукраинка.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi