• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

Старопетрівський дошкільний навчальний заклад "Пролісок" знаходиться за адресою:

07354, в. Космонавтів, 2

с. Старі Петрівці

Вишгородського району

Київської області

тел.(04596) 44-054

Завідувач: Васильченко Наталія Іванівна

Графік роботи:

ПОНЕДІЛОК - П'ЯТНИЦЯ

з 7.30 - 18.00

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Адміністрація та педагогічний колектив працюють відповідно до Законів України "Про освіту", " Про дошкільну освіту", "Національною доктриною розвитку освіти в Україні", "Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні", Указів Президента України, рішень Уряду України, наказів МОН України, органів управління всіх рівнів з питань освіти і виховання, правил і норм охорони праці, техніки безпеки, а також Статуту і локальних правових актів дошкільного навчального закладу, дотримуються норм Конвенції про права дитини. Дошкільний заклад працює за Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина". Проектна потужність закладу 95 дітей. Заклад відвідує 246 дітей. Педагогічний персонал - 13 осіб.

З метою виховання патріотизму, пропаганди досягнень українського народу, формування інтересу до усної народної творчості, розвитку творчих здібностей дошкільнят, позитивної поведінки та підняття настрою дітей в закладі проводяться лялькові вистави, свята, ранки, музичні та тематичні розваги. Свої таланти діти демонструють під час цих заходів.
Колектив поглиблено працює над проблемою морально-етичного виховання дітей дошкільного віку, що червоною ниткою проходить через увесь освітній процес, охоплюючи різні форми роботиз дітьми. Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвтку дошкільників.
/Files/images/¦¦+T-T+¦-01.JPG


Для зміцнення здоров'я дітей та зниження захворюваності розроблена система по оздоровленню дітей в д/з, що складається з наступних заходів:
1. Профілактика ГРВІ та грипу в передепідемічний період із застосуванням фітонцидів, вітаміну "С".
2. Проведення двох курсів проти рецедивного лікування: восени (жовтень-листопад), весною (березень-квітень). У комплекс оздоровлення включається: полоскання горла, вітамінотерапія, фітотерапія (настої та відвари трав).
3. Дихальна гімнастика.
4. Точковий масаж.
5. Оздоровлення дітей в літній період.
6. Коригуюча гімнастика після денного сну.

Інструктором з фізичного виховання та вихователями груп проводиться оздоровчо-профілактична робота. За віковими групами спланована і проводиться система загартувальних заходів:
1. Ранкова гімнастика з коригувальними вправами. Під час оздоровчого періоду ранкова гімнастика проводиться на свіжому повітрі.
2. Гімнастика пробудження.
3. Коригувальні вправи по профілактиці сутулості і проскостопу.
4. Ходьба босоніж та обливання ніг (в літній період).
5. Вологе обтирання тіла (в літній період).
6. Щоденні прогулянки на свіжому повітрі.
7. Дозований біг.
8. Пішохідні переходи.
9. Щоденні фізкультурні заняття в залі та на свіжому повітрі.
10 Фізкультхвилинки.
11. Здоров'язбережувальні технології.

Для профілактики крапельних інфекцій в кожній групі закладу встановлені бактерицидні лампи для кварцування приміщень.

В дошкільному закладі організоване раціональне, збалансоване трьохразове харчування дітей згідно Інструкції з організування харчування дітей в ДНЗ, затвердженої наказом МОН України від 17.04.06р. №298/227 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.05.06р. №523/12397. Вартість харчування дитини складає 25 гр. в місяць.
/Files/images/¦¦+T-T+¦-08.JPG


Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Кiлькiсть переглядiв: 324

Коментарi