Історія закладу освіти

Ви у "Проліску" бували?
Що ж завітайте, поспішіть.
Життя вирує тут цікаве,
Неначе день тут рік біжить...
-
/Files/images/images (13).jpg

Дошкільний навчальний заклад "Пролісок" розташований у мальовничому центрі села Старі Петрівці (16 км. від м. Києва). Неподалік знаходиться ліс, а так як садочок розташований на височині, то з подвір'я видно Київське водосховище.

Історія нашого закладу розпочалась наприкінці 70-х років минулого століття.

На даний час садочок добудовується. Функціонує 4 вікові групи. В ДНЗ створено належні умови для всебічного розвитку та виховання дошкільнят: затишні та естетично оформлені сучасними меблями групові та спальні кімнати, оснащені необхідними технічними засобами ( музичні центри, DVD, плазмові телевізори). Створено всі необхідні умови для забезпечення оптимального рухового режиму. Увесь режим дитячого закладу - це певна система, в якій кожен фрагмент життя малят спрямований на зміцнення їх здоров'я.

В садочку виховуються і навчаються 160 дітей дошкільного віку. Малюками опікуються 10 досвідчених педагогів. Освітній рівень педагогів: вища - 6; середня -спеціальна - 3, незакінчена вища - 1.

Доброзичлива атмосфера в дошкільному закладі, комфорт, сприятливі умови дарують дітям радість, спокій, бажання відвідувати його щодня!/Files/images/P9272146.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi